Beschrijving
Hay Playbag slowfeeder
De Hay Playbag slowfeeder is super sterk, zo is onze eigen ervaring. Echt onverwoestbaar en daardoor duurzamer dan menig hooinet, slowfeeder of hooizak. Het zorgt voor een gezonde én leuke manier van eten! De Hay Playbag daagt je paard om te kunnen eten. Daardoor voorkomt het koliekproblemen en ook nog eens verspilling van hooi! De Hay Plag bag is er in 3 maten, Small en Large en Pillow. In de Small gaat circa 6kg ruwvoer en in de Large gaat circa 12 kilo ruwvoer. How to use deze hooizak, dat zie je in dit filmpje. Je ziet dan ook dat je zak eenvoudig blijft staan, hierdoor is de zak heel eenvoudig te vullen.
Niets op de grond
Niets op de grond, meer in de mond! Als je het hooi op de grond gooit, eet het paard niet alleen te snel, maar gaat er ook veel verloren, gemiddeld 10 – 15%. Dat is veel hooi op jaarbasis en dus kosten. Doordat je paard direct uit de Hay Playbag eet, is er geen verspilling. Met andere woorden, een grote besparing!
Stapelkorting
Misschien ben je er al mee bezig, de paddock winterklaar maken. Wellicht moeten er nog slowfeeders vervangen worden.
- Bij aanschaf van 2 stuks Hay Playbag krijg je 5% korting door code HPB2 in te voeren in het afrekenscherm.
- Bij aanschaf van 3 – 5 stuks geven wij 10% korting, gebruik hiervoor HPB3.
- Bij aanschaf van 6 – 10 stuks geven wij 12,5% korting, gebruik hiervoor HPB4
- Bij meer dan 11 stuks dan even mailen en maken wij een voorstel.
- Deze korting krijg je op de Small, de Large en de Pillow/ XLarge.
Inzetbaarheid Hay Playbag
De Hay Playbag kun je in de stal hangen, wij zelf gebruiken hem in de paddock, maar uiteraard is deze hooizak ook handig in de trailer. Er zitten geen scherpe of gevaarlijke hoeken of randen aan. De gaten in de zak zijn 8 cm doorsnede. Of lees onze blog over het gebruik van deze Hay Playbag t.o.v. traditionele slowfeeders.
Maten
- Maat S is geschikt voor ca. 6 kilo ruwvoer, de gaten hebben een doorsnede van 8 cm. hoogte 70 cm, doorsnede ca. 120 cm.
- Maat L is geschikt voor ca. 12 kilo ruwvoer, de gaten hebben een doorsnede van 8 cm. hoogte 75 cm, doorsnede ca. 140 cm.
- Pillow of eigenlijk de XL uitvoering, is geschikt voor een baaltje hooi, afmeting 120 x 100 cm, vaak gebruikt in kuubskisten.
Hoeveel voer jij je paard?
Met deze weeghaak bepaal je hoeveel ruwvoer je geeft aan je paard. Handig om te zien of je paard niets te kort komt. In onze blog over slowfeeders vind je meer informatie. Daarnaast ook handig in combinatie met een automatische poortopener van Gallagher.
Jenifer Coster (geverifieerde eigenaar) –
Makkelijk te vullen en makkelijk te transporteren en klaar te zetten, je kan ze netjes naast elkaar neerzetten en er dan nog omheen en zo. Bij ons gaat er max 9 kg droog hooi in (we voeren onverpakt hooi, dus geen voordroog oid dat is zwaarder). Had al een ouder model zo’n zwarte en die leeft nog steeds ondanks frequent gebruik en geweld van hongerige paarden…dus nu toch maar paar extra besteld want ik bleef steeds deze pakken ipv de netten. Merk ook dat de paarden hier voorkeur voor hebben en eentje (met wat gevoelige snijtanden) loopt er zelfs speciaal voor om. Zijn tanden zijn momenteel ook beter dan ooit volgens de tandarts die recent weer langs gekomen was. Enige minpunt is toch de stevige prijs…
Jenifer Coster (geverifieerde eigenaar) –
oh ja het ging om de play bag large