HG Hooi feeder bal
Nieuw is de HG hooi feeder bal, een handig product nu de paarden weer meer op stal komen. Het zorgt voor verlenging van de voertijd, de paarden moeten extra moeite doen om aan het ruwvoer te komen. Bij ons op stal worden vergelijkbare ballen met veel plezier gebruikt. Langzamer eten zorgt er ook voor dat de paarden minder lang staan te wachten op hun volgende voerbeurt, het voorkomt vervelening op stal. Er kan ca. 3 kilo ruwvoer in de bal.
LET OP! Het deksel van de bal altijd goed aandraaien, als het deksel los raakt dan kan een kleine hoef in deze opening vast komen te zitten.
Details hooi feeder bal
De hooi feeder is speciaal geschikt voor gebruik in stal maar ook voor in de wei
• 19 openingen van 70 mm zorgen voor voldoende voedselvoorziening
• Van duurzaam UV-bestendig kunststof
• Goed voor maximaal 3 kg hooi
• formaat 37 cm diameter
• 1.7 kg leeg gewicht
Voor vele paardeneigenaren is het een uitdaging om de opnametijd te verlengen. Hiervoor zijn verschillende mogelijkheden denk bijvoorbeeld ook aan een slowfeeder. Je vindt ons aanbod in deze link.
Deze bal is inmiddels getest door Ganti van Dayenne, hij heeft er een hoop lol mee te zien in de filmpje!
https://www.youtube.com/watch?v=4Pdwhg1rNrA
Klantenservice
Heb je een vraag aan de Atorka Klantenservice? Of wil je bij ons langskomen in onze showroom? Dat kan, maar maak dan wel even een afspraak. De showroom is geopend van maandag tot vrijdag van 09:00 – 13:00. Ons telefoonnummer is 0348-446168 maar een mailtje sturen kan ook.
Wil jij niets missen van Atorka Ruitersport? Volg ons dan op Facebook of meld je aan voor de Atorka nieuwsbrief.