Stierna Storm Regenset
Deze Stierna Storma regenset bestaat uit het Stierna Storm regenjack en de Stierna Storm regenbroek.
Het Storm jack is een stijlvolle, water- en winddichte, maar toch ademend kort jack. Perfect voor in het voor- en najaar, maar met een extra laagje ook prima te dragen tijdens koudere dagen.
Het regenjack is gemaakt van een 2-laags EquTex⢠stretch stof met een waterkolom van maar liefst 20.000mm. De naden zijn volledig getapet. Deze jas houdt je dus perfect droog, zelfs op de natste dagen! Meer over het Storm regenjack, vind je hier in deze link.
De Stierna Storm regenbroek is een water- en winddichte regenbroek met siliconen grip. Uiteraard ook zeer geschikt voor het natte voor- en najaar. De broek heeft een goed ademend vermogen en getapete naden. In deze broek blijf je droog en comfortabel tijdens het rijden en/of de stal werkzaamheden.
De Stierna Storm regenbroek heeft ook een waterkolom van maar liefst 20.000mm en beschermt je tegen regen en wind, maar voert overtollige warmte en vocht af.
De complete set is ideaal voor mensen die absoluut droog willen blijven tijdens het paardrijden en/of lesgeven of als je op stal aan het werk bent.
De broek en het jack leveren wij in de kleuren navy en zwart in de maten XS – XXL.
- Hierbij de link naar Stierna maattabel
- En een link naar de blog over de duurzaamheid die een grote rol speelt bij Stierna.
Materiaal
EquTexâ˘, stretch 2-laags gerecycled polyesterweefsel met waterdicht en ademend membraan. Waterdichtheid 20 000 mm / Ademend vermogen  20.000 g/mm2/24h. De stof heeft een milieuvriendelijke fluorkoolstofvrije DWR-behandeling gekregen.





Er zijn nog geen beoordelingen.