Horse and Feel Masterclass Zomereczeem
Leuk, door de samenwerking met Ir. Tessa Peters gedurende ons Zomereczeem Advies Traject, hebben we besloten ook deze cursus van haar te gaan delen.
Zomereczeem is géén kwestie van pech of ‘slechts’ een allergie. Echt niet!
Het is een helder signaal van dieper liggende verstoringen in het lichaam van je paard. In deze masterclass duiken we diep in de ware oorzaak – onderbouwd, glashelder en tot op celniveau. Zo krijg jij de tools in handen om gericht te helpen, in plaats van te blijven aanmodderen.
- Ontdek de cruciale samenhang tussen darmgezondheid, de huid en het immuunsysteem.
- Speciaal voor jou, als je klaar bent met symptoombestrijding en écht wilt snappen hoe het zit.
- Wetenschappelijke kennis, direct vertaald naar de praktijk, zodat jij er direct mee aan de slag kunt.
- Een objectieve visie, volledig onafhankelijk en zonder verborgen product verkoop.
- Concrete, direct toepasbare inzichten voor het welzijn van jouw paard.
Aanmelden
Wil jij je aanmelden voor deze Masterclass Zomereczeem, open dan deze link en je gelijk op de juiste pagina. Je vindt daar alle informatie over de Masterclass zelf en de gegevens van Tessa.
Wie is Ir. Tessa Peters
Achter Horse & Feel staat Tessa Peters (1981) uit Limburg: het gezicht, het hart én de drijvende kracht. Vandaar die ‘Paardenvoeding met de zachte G’ – een knipoog naar haar achtergrond.
Als afgestudeerd Ingenieur (Ir.) Food Technology aan Wageningen University & Research Centre, heeft Tessa jarenlange onderzoekservaring. Dit heeft haar een diepgaande fysische, (bio)chemische, biologische en fysiologische kennis opgeleverd.
Deze unieke combinatie, aangevuld met specifieke kennis van paardenanatomie en -fysiologie, vormt de perfecte basis om de complexe stofwisseling bij paarden écht te doorgronden.
Disclaimer: Sinds september 2025 bieden wij masterclasses /cursussen / opleidingen aan van derden, collega bedrijven waar we graag mee samenwerken. Maar wij zijn niet verantwoordelijk voor de geboden inhoud.
Extra online meeting
Woensdag 29 oktober om 18:00 uur is Ir. Tessa Peters van Horse & Feel onze gast spreker. Haar meeting gaat over “Fructaan”, waarom moet je letten op het fructaan gehalte? Aanmelden kan via deze link.
We kennen Tessa als een bevlogen spreker en docent. De cursussen van haar zijn erg interessant en leerzaam. We zijn blij dat zij deze keer ons alles gaat uitleggen over fructaan in relatie tot zomereczeem.
Ben je lid van het Zomereczeem Advies Traject dan volg je deze meeting gratis. Ben je nog geen lid? Dan zijn de kosten slechts € 7,50
Want kennis delen over dit lastige onderwerp is voor ons erg belangrijk. Vandaar ook het ZAT traject, wil je meer weten? Open dan deze link of bel met ons team.
Oh ja, we nemen deze online meeting op, dus terugkijken is een optie.