Heb jij een paard met zomerkriebels, dan is het Zomereczeem Advies Traject echt iets voor jou en je paard!

Prydi anatomische singel

195,00

Prydi anatomische singel

  • zacht en soepel leer
  • de singel is met foam gevuld, buigzaam en duurzaam
  • de gespen zijn voorzien van stevig kort elastiek aan beide kanten
  • zwart en bruin
  • andere kleuren kunnen op bestelling worden geleverd.
  • verkrijgbaar in de maten 40 t/m 60 centimeter
CategorieĂŤn: , ,
Loading...

Prydi anatomische singel

Prydi anatomische singel is gemaakt van prachtig zacht en soepel leer.
De singel is met foam gevuld, buigzaam en duurzaam.
De gespen zijn voorzien van stevig kort elastiek aan beide kanten, zodat het paard comfortabel kan bewegen.

De Prydi anatomische singel is verkrijgbaar in de kleuren zwart en bruin.
Andere kleuren kunnen op bestelling worden geleverd.
De singel is verkrijgbaar in de maten 40 t/m 60 centimeter.

De Prydi anatomische singel is perfect passend bij het Prydi zadel.
Maar natuurlijk kan je het ook voor andere zadels gebruiken.

Wil je liever toch een andere singel? Kijk dan hier!

Prydi

Het PRYDI bestaat anno 2022 al weer 14 jaar. Prydi is begonnen met het ontwerpen van een zadel om op de rug van kleinere paarden het ruitergewicht van volwassenen goed te kunnen verdelen. Dit is mogelijk door de speciale korte kussens. De zadels zijn in de loop der jaren geperfectioneerd, uitgebreid getest en verbeterd om tot een perfecte verbinding tussen ruiter en paard te komen. Het is daarom niet zomaar een zadel wat op de markt kwam. Het onderscheidt zich onder andere in kwaliteit en authentiek zadelmakerswerk uit Engeland. Maar vooral door zijn goede pasvorm die jarenlang verbeterd is en de  aanpasbaarheid van de kussens. Inmiddels verkoopt Prydi ook diverse accessoires zoals beugelriemen, singels en hoofdstellen.

Merk

Prydi

Kleur

Bruin, Zwart

Lengte

40 cm, 45 cm, 50 cm, 55 cm, 60 cm

Er zijn nog geen beoordelingen.

Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.

Klantenservice

Heb je een vraag aan de Atorka Klantenservice? Op de pagina FAQ vind je antwoord op veelgestelde vragen. Staat je antwoord daar niet bij, vraag het ons gerust. Ons telefoonnummer is 0348-446168, maar een mailtje sturen kan ook.

Je kan natuurlijk ook langskomen in onze shop in Montfoort. Wij zijn op werkdagen open van 9.00 uur tot 14.00 uur. Wil je buiten deze tijden komen? Maak dan even een afspraak, dan zorgen wij dat er iemand is om je te ontvangen.

Als jij niets wilt missen van Atorka Ruitersport, volg ons dan op Facebook of meld je aan voor de Atorka nieuwsbrief.

Gerelateerde producten

Nieuw
Karlslund Flexibele stijgbeugels
Karlslund Flexibele stijgbeugels
59,00
Nieuw
HorseGuard Adapting regendeken
HG Adapting regendeken 1200D – 0 gram
135,95
HG Adapting regendeken 0 gram
HG Adapting regendeken 0 gram
89,95
Nieuw
Catago hooizak
Catago hooizak
44,95
Nieuw
Horsup Natural Itch
Horsup Natural Itch
30,00
Nieuw
Horsup Natural Rock ophangbeugel
Horsup Natural Rock ophangbeugel
35,00
Nieuw
Hrimnir hoofdstel Classic Ice
Hrimnir Hoofdstel Classic Ice
99,00
Eqinful online meeting
Zomereczeem; een paraplu naam voor verschillende oorzaakfactoren
6,00
Nieuw
Eques leren halster
Eques leren halster
94,00
Aanbieding
Nieuw
Karlslund eczeemdeken en hoofdkap
Karlslund eczeemdeken en hoofdkap
Oorspronkelijke prijs was: €164,90.Huidige prijs is: €149,95.
Winkelwagen0
Er zijn geen producten
Verder winkelen
0

Maattabel

Hier is plaat voor een uitleg over de manier waarop het beste gemeten kan worden. Ook kan bijvoorbeeld uitgelegd worden waar en op welke wijze de taillemaat, borstomvang of heupomvang het beste opgenomen kan worden. Waarschuwing dat maten kunnen afwijken per model? Alle maten zijn in cm.