Ben jij op zoek naar een echte waterdichte rijkleding, jassen, overalls en schoenen?

Floris Mud Cream

19,95

Floris Mud Cream

  • Zacht uitsmeerbare verzorgende crème
  • Rijk aan zwavel
  • Door de microfijne deeltjesstructuur wordt de crème goed verdeeld
Loading...

Floris Mud Cream

Floris Mud Cream is een zacht uitsmeerbare verzorgende crème. Rijk aan zwavel. Door de microfijne deeltjesstructuur wordt de crème goed verdeeld en heeft het uitstekende hechtingseigenschappen. Ideaal voor een gezonde huid. Verpakt in een pot met wijde opening, maakt het gemakkelijk de crème uit de pot te halen. Voldoende voor meerdere keren smeren. Verpakkingsgrootte pot van 150 gram.

Samenstelling Mud Cream voor paarden

Petroleum destillates, sulfur, linum usitatissimum, lanolin, glycerin

Gebruiksaanwijzing

Dep de huid droog en schoon. Breng de zalf twee maal daags royaal aan op de huid. Werk hygiënisch, dus van te voren handen wassen of handschoenen aan.

Bewaren

Bewaar de verpakking op een donkere plaats buiten bereik van kinderen bewaren bij kamertemperatuur. Na gebruik de verpakking goed sluiten. Alleen voor uitwendig gebruik!

Floris Pharma

Floris maakt onafhankelijk en compromisloos supplementen en verzorgingsproducten waar dieren recht op hebben. Zij noemen dat Dierbaar Vakmanschap! Dit resulteert in topproducten die merkbaar beter werken.

De producten van Floris bevatten dan ook alleen zuivere grondstoffen en werkzame bestanddelen, in de juiste hoeveelheid, om een zo puur en natuurlijk mogelijk product te maken, dat bijdraagt aan een goede opname en optimale gezondheid.

Een goede gezondheid begint bij een goede voeding. Daar sluit Floris zich helemaal bij aan. Dit is de basis voor het leveren van prestaties. Toch kunnen er omstandigheden zijn, waarbij het dagelijks rantsoen niet toereikend is of waarbij de kwaliteit of hoeveelheid van het rantsoen de bron is van problemen. In de visie van Floris gaat het dan ook niet alleen over de nutritionele aspecten van de producten, maar ook om de beïnvloeding van de biochemische processen in dieren en de biologische beschikbaarheid van de verschillende ingrediënten. Samen zijn zij van invloed op het algehele gestel.

Er zijn nog geen beoordelingen.

Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.

Klantenservice

Heb je een vraag aan de Atorka Klantenservice? Op de pagina FAQ vind je antwoord op veelgestelde vragen. Staat je antwoord daar niet bij, vraag het ons gerust. Ons telefoonnummer is 0348-446168, maar een mailtje sturen kan ook.

Je kan natuurlijk ook langskomen in onze shop in Montfoort. Wij zijn op werkdagen open van 9.00 uur tot 14.00 uur. Wil je buiten deze tijden komen? Maak dan even een afspraak, dan zorgen wij dat er iemand is om je te ontvangen.

Als jij niets wilt missen van Atorka Ruitersport, volg ons dan op Facebook of meld je aan voor de Atorka nieuwsbrief.

Gerelateerde producten

Catago FIR-Tech Pro Heated Rugbrace
CATAGO FIR-Tech Pro Heated Rugbrace
195,00
CATAGO FIR-Tech Pro heated neckbrace
CATAGO FIR-Tech Pro heated neckbrace
195,00
HELTIE horse Duindoorn
HELTIE Horse Duindoorn
64,95
Catago FIR-Tech Rugbrace
Catago FIR-Tech Rugbrace
55,00
Catago FIR-Tech Nekbrace
Catago FIR-Tech Nekbrace
33,00
Aanbieding
Catago FIR-Tech Puffer hondendeken
Catago FIR-Tech Puffer hondendeken
Oorspronkelijke prijs was: €39,95.Huidige prijs is: €29,95.
UHIP Rainy jack 2.0
UHIP Rainy jack 2.0
215,00
Eques lichte winterhandschoenen
Eques lichte winterhandschoenen
36,50
Floris equi-e pellets
Floris Equi-E pellets
Prijsklasse: €49,95 tot €119,00
Aanbieding
topreiter boomloos zadel
Topreiter boomloos zadel
Oorspronkelijke prijs was: €1.700,00.Huidige prijs is: €1.550,00.

Maattabel

Hier is plaat voor een uitleg over de manier waarop het beste gemeten kan worden. Ook kan bijvoorbeeld uitgelegd worden waar en op welke wijze de taillemaat, borstomvang of heupomvang het beste opgenomen kan worden. Waarschuwing dat maten kunnen afwijken per model? Alle maten zijn in cm.

Winkelwagen0
Er zijn geen producten
Verder winkelen
0

Maattabel

Hier is plaat voor een uitleg over de manier waarop het beste gemeten kan worden. Ook kan bijvoorbeeld uitgelegd worden waar en op welke wijze de taillemaat, borstomvang of heupomvang het beste opgenomen kan worden. Waarschuwing dat maten kunnen afwijken per model? Alle maten zijn in cm.