Beschrijving
Topreiter T2 teugel
De T2 teugel van Topreiter leverbaar in de kleur zwart en wit. Een teugel van rubber met nopjes in het materiaal. Teugel lengte is 250 cm, een veel gebruikte teugel voor in de T2 klasse. Deze teugel is verkrijgbaar in 3 varianten: een witte en een zwarte met zilverkleurige musketonhaakjes en een ‘Exklusiv Black’: zwart met zwarte musketonhaakjes.
Andere teugels
Is deze Topreiter T2 teugel toch niet waar je naar opzoek bent? Kijk ook eens naar onze andere teugels. We hebben een ruim assortiment anti-slip teugels, gemaakt van biothane of rubber. Maar je kunt ook kiezen voor klassieke, lederen teugels. Je hebt de keuze uit musketons, veel gebruikt door IJslander ruiters. Maar ook een (blinde) lederen sluiting wordt steeds meer gebruikt. Vaak zijn deze teugels wat breder op de plaats waar je ze bevestigd aan het bit. Dit kan meer stabiliteit geven dan een musketon.
Topreiter
Topreiter is een Duits merk voor IJslanders dat al sinds 1989 bestaat. Het is opgericht door Kóki Ólason uit liefde voor het IJslandse paard. Dit succesvolle kwaliteitsmerk wordt gekenmerkt door innovatie, individualiteit en moed.
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.