Happy Skin Pakket
Het Happy Skin Pakket is samengesteld ter ondersteuning voor paard/pony die zomers last hebben van kriebel veroorzaakt door bijvoorbeeld insecten. In het pakket zit o.a. 1 kilo Happy Belly Solid, waarmee een paard/pony met een gewicht tussen de 300 en 500 kilo ongeveer 2,5 maand vooruit kan. De gebruiksduur van de Happy Skin Huidspray en de Happy Skin Buzz Off is afhankelijk van de weersomstandigheden.
Happy Skin Pakket bestaat uit:
- Happy Belly Solid (1 kilo)
- Happy Skin Huidspray (1 liter)
- Happy Skin Buzz-off (1 liter)
- Happy Skin Huidgel (250ml)
Stap 1; Happy Belly Solid is een voedingssupplement voor paarden en pony’s. Het bevat gecoat calciumbutyraat en is ontwikkeld ter aanvulling op de dagelijkse voeding. Het wordt vaak ingezet ter ondersteuning van het spijsverteringssysteem.
Stap 2; Happy Skin Huidspray is een natuurlijke spray voor paarden en pony’s die ongemak ervaren door zomerkriebels veroorzaakt door knutten. Spray je paard in gedurende de periode dat de muggen actief zijn. Gemiddeld 2 – 3 keer per week afhankelijk van de activiteit van de knutten en het weer. Is er veel regen, dan zijn er minder knutten, dus kan je minder sprayen. Masseer de spray goed in op gevoelige plekken, zoals staart, manen, oren, onderkant van de buik, koker en uier. Goed schudden voor gebruik!
Stap 3; De Happy Buzz Off spray is eveneens een natuurlijke spray. De spray is ontwikkeld om insecten op afstand te houden. Happy Skin Buzz Off Spray heeft als basis monoglyceriden uit kokosvetzuren. Het product is 100% natuurlijk en niet schadelijk voor de paarden.
Stap 4; Happy Skin huidgel is een verzorgende gel voor de huid van je paard. Het kan worden toegepast op de aangetaste huid overal op je paard, bijvoorbeeld veroorzaakt door een ander paard, of door iets onhandigs op het land of in de paddock, maar ook bij huidirritaties door insectenbeten.
GRATIS kennismaken ZAT
Benieuwd of het Zomereczeem Advies Traject iets voor jou en je paard kan? Gebruik code ZAT-HB en dan krijg je het kwartaal begeleiding gratis.
Review en blogs
Jacqueline van Groningen schreef op Facebook: Laki staat voor het 3e jaar zonder deken. Ik spuit 3x per dag de staartaanzet, de manenkam en de randjes van zijn oren in met happy skin. En onlangs ontvingen wij ook van Lisa Schrüger een prachtige review. Klik op dit linkje om haar ervaringen te lezen.
Meer informatie vind je op onze blog pagina over zomereczeem. Behaalde resultaten zijn voor ieder paard anders, ieder paard is immer anders en heeft een ander rantsoen en leven. Duurt het ongemak (te) lang neem dan contact op met je dierenarts.





Er zijn nog geen beoordelingen.